poniedziałek, 16 czerwca 2014

Tommy Patrick Star Spongebob Squarepants 2004

Chłopiec, którego chcę dziś zaprezentować, pochodzi z zestawu z 2004 r. Spongebob Squarepants Kelly & Tommy. Spongebob Kanciastoporty to serial animowany powstający od 1999 r. Serial opowiada o przygodach gąbki morskiej, do złudzenia przypominającej gąbkę do mycia oraz jej (jego) przyjaciół.
W oryginale wygląda to tak - Spongebob i jego przyjaciel Patrick Starr (Rozgwiazda):
A tak w interpretacji firmy Mattel - Spongebob Squarepants Kelly & Tommy w pudełku - zdjęcie ze strony lilfriends.net:
Trudno rozstrzygnąć, czy jest to zestaw do zabawy czy kolekcjonerski, bo moim zdaniem nie spełnia żadnej z tych ról. 
Do mnie dotarł tylko Tommy z tego zestawu. Wyglądał mniej więcej tak:
Hmm, ani ładny, aby go wyeksponować na półce, ani nadający się do zabawy... Ubranko typu poduszka okazało się nie zdejmowalne... więc w ruch poszły nożyczki i po prostu rozprułam je z tyłu na szwie:
I tutaj nastąpiła miła niespodzianka - moim oczom ukazał się taki oto uroczy malec, golusieńki jak niemowlę. Tutaj już przebrany w ubranko z mattelowskiego zestawu dla laleczek Kelly z 2001:


Czyż nie szkoda było ukrywać tak ślicznego malucha w tak bezkształtnym kostiumie? Klasyczny przykład potwierdzający moją tezę, że mali chłopcy bywają ładniejsi od małych dziewczynek. Ten Tommy jest absolutnie unikalny - ma kręcone włoski, które u laleczek Kelly spotkać można wyłącznie u chłopców z ciemną karnacją. Układ rąk i funkcjonalność - potrafi unieść ramiona na boki - jak u laleczek z zestawów Friends of the World.2 komentarze:

  1. unikalne ma tez patrzałki - skierowane ku górze - przypomina mi małych
    gawroszów z paryskich uliczek - na malunkach o francuskim klimacie...

    OdpowiedzUsuń
  2. przesliczny!!! Chlopcy maja takie slodkie mordki!!! Mialam okazje go kupic ale w koncu sobie odpuscilam ;) trafi sie na pewno kolejny raz ;)

    OdpowiedzUsuń

Walking Cat