sobota, 24 maja 2014

Kelly i Gia Bunny

Nie zbieram różowych króliczków. Ani króliczków w żadnym innym kolorze. Większość z tych laleczek trafiła do mnie przy okazji "grupowych" zakupów innych Kelly, na których bardzo mi zależało.
Ponieważ zwykle laleczkom z "drugiej ręki" - jeżeli mają szczęście i posiadają oryginalne ubranka - brakuje butów, czapek i akcesoriów, więc te króliczki też nie do końca są kompletne. Ale uroku nie można im odmówić.
Ponieważ firma Mattel wielkanocne Kelly wypuszczała co roku - kilka słów o identyfikacji tych maleństw. Zadanie nie jest łatwe, zwłaszcza jeżeli laleczka nie ma na sobie oryginalnego ubranka. Niezwykle pomocna jest strona www.lilfriends.net, jak również e-bay.
Identyfikacje ułatwiają drobiazgi. Sparciała gumka we włosach może podpowiedzieć jaką nasza Kelly miała pierwotnie fryzurę. Gorzej jeżeli laleczka wpadnie wcześniej w ręce małej fryzjerki... W takim wypadku można orientować się po oczach - ich kolor, kształt, ilość namalowanych rzęs, kolor ust, uśmiech "z zębami" czy bez. Różnice pomiędzy modelami z poszczególnych lat, w ramach tego samego imienia bywają minimalne.
A poniżej banda moich króliczków, która lada dzień powiększy się o jeszcze jednego (czekam na przesyłkę):
Kelly Easter Sweetie As Bunny z 2008 roku:

Gia Easter Party z 2006 roku:

Kelly Easter Party z 2006 roku:

Kelly Cute As a Bunny z 2002 roku:

Kelly Easter Garden As Lil Bunny z 2002 r.:

Kelly Easterriffic As Funny Bunny z 2000 r.:

1 komentarz:

  1. Ten Królik w żółtym to moja faworytka- przeurocza!

    OdpowiedzUsuń

Walking Cat